Paylaş Facebook Facebook Facebook Facebook Facebook
30.01.2017

Emekliye Ayrılan Personeller

Emekliye Ayrılan Personele Vefa Toplantısı

        Başkanlığımız Destek Hizmetleri Daire Başkanlığında Şef İbrahim ÇELİK ve Hizmetli olarak görev yapan Recep BAYINDIR'ın uzun yıllar hizmet verdikleri kurumumuzdan emekliye ayrılmaları nedeniyle kendilerine vefa borcunu ödemek üzere 26.01.2017 Perşembe günü saat 16.00'da toplantı düzenlendi.

       Başkanlığımız yemekhanesinde düzenlenen toplantıya Destek Hizmetler Daire Başkan Vekili Hasan GÜÇLÜ, Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Ünal KAYA, Malzeme Yönetimi ve Satın Alma Daire Başkanı Haydar BEKİROĞLU ve  Yatırım Emlak ve Teknik Hizmetler Daire Başkanı Dursun DUYAR ve ilgili daire personeli katıldı.

        Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı Memuru Elvan KAN'ın Kur'anı Kerim tilavetiyle başlayan toplantı, Malzeme Yönetimi ve Satın Alma Daire Başkanı Haydar BEKİROĞLU'nun açış konuşmasının ardından emekliye ayrılan  Recep BAYINDIR duygu ve düşüncelerini belirtilen konuşma yaparak böyle güzel bir merasim tertip ederek kendilerini uğurlayan amirlerine ve mesai arkadaşlarına teşekkür etti.

       Emekliye ayrılanlara daire başkanları tarafından plaket verildi. Toplantı katılımcılara sunulan ikramın ardından sona erdi.