Paylaş Facebook Facebook Facebook Facebook Facebook
06.10.2017

Göreve Başlama ve Vefa Toplantısı

Göreve Başlama ve Vefa Toplantısı

​.

Göreve Başlama ve Vefa Toplantısı

          Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü Malzeme Yönetimi ve Satınalma Daire Başkanı iken Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü görevine vekaleten atanan Haydar Bekiroğlu’nun yeni görevine başlaması, Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü görevini tedviren yürüten Başkanlık Müşaviri İsmail Palakoğlu’nun asli görevine dönmesi sebebiyle 05.10.2017 Perşembe günü saat 10.00’da Başkanlığımız yemekhanesinde Diyanet İşleri Başkanımız Prof. Dr. Sayın Ali Erbaş, Özel Kalem Müdür Vekili Hasan Güçlü, Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Ünal Kaya, Yatırım Emlak ve Teknik Hizmetler Daire Başkanı Dursun Duyar ile Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğünün her kademesinde görev yapan personelin katılımıyla toplantı düzenlendi.

          Mushafları İnceleme ve Kıraat Kurulu Üyesi Fatih Okumuşun Kur'an-ı Kerim tilaveti ile başlayan toplantı Yönetim Hizmetleri Genel Müdür Vekilliği görevine başlayan Haydar Bekiroğlu ve Başkanlık Müşavirliği görevine dönen İsmail Palakoğlu’nun öz geçmişlerinin okunması, Başkanlık Müşavirliği görevine dönen İsmail Palakoğlu’nun veda, Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü görevine vekaleten atanan Haydar Bekiroğlu’nun selamlama konuşmalarının ardından Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Sayın Ali Erbaş’ın günün anlam ve önemini ihtiva eden konuşması ile sona erdi.

          Başkanlık Müşaviri İsmail Palakoğlu’na yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür eder, Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü görevine vekâleten atanan Haydar Bekiroğlu’na yeni görevinde başarılar dileriz.