Paylaş Facebook Facebook Facebook Facebook Facebook
13.11.2017

Emekliye Ayrılan Personele Veda Programı
EMEKLİYE AYRILAN PERSONELE VEDA PROGRAMI

         Başkanlığımız Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı Yemekhane Bürosunda aşçı olarak görev yapan Şaban KIZIL’ın uzun yıllar hizmet verdiği Kurumumuzdan emekliye ayrılması sebebiyle, Yönetim Hizmetleri Genel Müdür V. Haydar BEKİROĞLU, Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Ünal KAYA ve ilgili daire personelinin katılımıyla 08/11/2017 Çarşamba günü saat 15:00’da Ankara Diyanet Evinde veda programı düzenlenmiştir.

         Diyanet İşleri Uzman Yardımcısı Mehmet Salih ERGİN’in Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan toplantı, Daire Başkanı Ünal Kaya’nın açılış konuşması ve Genel Müdür Haydar BEKİROĞLU’nun emekliye ayrılan Şaban KIZIL’a plaket ve hediye takdimi ile devam etmiştir. Şaban KIZIL’IN  duygu ve düşüncelerini belirten konuşması ve mesai arkadaşları ile helalleşmesinin akabinde, katılımcılara sunulan ikramın ardından program sona ermiştir.

         Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali ERBAŞ, 31 yıllık hizmetinin sonunda emekliye ayrılan Şaban KIZIL’ı makamında kabul ederek, kendisine yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür etmiştir. Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü olarak, bizlerde  kendisine hayırlı hizmetlerinden dolayı teşekkür eder, bundan sonraki hayatında huzur, mutluluk ve sağlıklı bir ömür dileriz.