Paylaş Facebook Facebook Facebook Facebook Facebook
27.06.2022

DİYANET BİRİMLER ARASI FUTBOL TURNUVASI SONA ERDİ

​Başkanlığımız merkez birimleri arasında Genel Müdürlüğümüzce düzenlenen futbol turnuvası 21.06.2022 tarihinde oynanan final ve üçüncülük maçları ile sona erdi. Finale kalan Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü ve Radyo TV takımları arasındaki karşılaşmayı, Yönetim Hizmetleri 1-0 kazanarak şampiyon oldu. Üçüncülük maçını ise Din Hizmetleri Genel Müdürlüğü takımını yenen Daimi İşçiler kazandı.

Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Mehmet BİLGİN şampiyon olan takıma kupasını takdim etti. İkinci olan takıma İnsan Kaynakları Genel Müdür V. Ömer ÖZGÜL, üçüncü olan takıma ise Destek Hizmetleri Daire Başkanı Hacı Bayram GÜR tarafından kupaları verildi. Ayrıca Atama I takımına fair play ve turnuvada gol kralı olan personele de ödülü verildi.

Kupa töreni sonrası konuşma yapan Mehmet BİLGİN; turnuvanın özellikle pandemi sonrasında personelimizin kaynaşmasına, birlik ve beraberliğine vesile olduğunu belirtmiş, organizasyonu düzenleyen Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığına, emeği geçen personelimize ve turnuvaya katılım sağlayan tüm birim takımlarına müteşekkir olduğunu belirtmiştir.