Paylaş Facebook Facebook Facebook Facebook Facebook
08.03.2023

Diyanet İşleri Başkanlığı Afet ve Acil Durum Yönetim Merkezi, Çalışmalarını Aralıksız Sürdürüyor

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş'ın talimatıyla deprem bölgesinde yürütülen çalışmaların koordinasyonunu sağlamak amacıyla Başkan Yardımcısı Kadir Dinç'in başkanlığındaki Afet ve Acil Durum Yönetim Merkezi, çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Bölge Koordinatörleri tarafından deprem bölgesindeki izlenimlerin ve bölgedeki güncel duruma ilişkin bilgilerin paylaşıldığı toplantıda Ramazan ayında deprem bölgesinde yürütülecek hizmet ve faaliyetler ile istişare ve değerlendirmelerde bulunuldu.

Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Kadir DİNÇ'in başkanlığında yapılan toplantıya Rehberlik ve Teftiş Başkanı Hasan GÜÇLÜ, Dini Yayınlar Genel Müdürü Doç. Dr. Fatih KURT, İnsan Kaynakları Genel Müdürü Akif PUSMAZ, Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Mehmet BİLGİN, Hac ve Umre Hizmetleri Genel Müdürü Remzi BİRCAN, I. Hukuk Müşaviri Selami AÇAN, Dış İlişkiler Genel Müdürü Mahmut ÖZDEMİR, Strateji Geliştirme Başkanı Bünyamin KAHRAMAN, Eğitim Hizmetleri Genel Müdürü Cafer Tayyar DOYMAZ ve Koordinasyonda görevli daire başkanları katıldı.